19

Wywiad Stanisława Waligóry dla Radio Elka: "Boszkowo to kula u nogi".


Chciałbym pokazać Wam prawdziwą opinię p. Stanisława Waligóry i prawdziwą postawę wobec rozwoju letniej stolicy powiatu leszczyńskiego - Boszkowa. Jeżeli ktoś zastanawia się dlaczego Boszkowo jest zaniedbane... zastanawia się również - dlaczego tak się stało? Co jest powodem? Z czego to wynika? Aktualnie przez nasz samorząd rzucane są stwierdzenia, że Boszkowo zaniedbane jest z powodu starostwa, urzędu marszałkowskiego czy wojewódzkiego. Każdy kto uwierzył, że to prawda powinien posłuchać wypowiedzi p. Waligóry i jednoznacznie stwierdzić - Stanisław Waligóra zaniedbał Boszkowo intencjonalnie i z nieukrytą premedytacją. Zapraszam do odsłuchania wywiadu!

WYWIAD STANISŁAWA WALIGÓRY DLA RADIO ELKA

(źródło: http://elka.pl/content/view/8016/379/)


Komentarze
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-11-17 12:14:16
lelele - świetny komentarz. Reporter nie może pytać... bo waligóra ma mowę do wypowiedzenia! Dobre! Kiedyś przed sądem taki sam brak szacunku okazała waligórze sędzina. Nie pozwalała mu się wypowiedzieć, tylko zadawała pytania. Być widział jak waligóra czerwienił się ze złości!
Od: ~lelelelel (Gość) z dnia 2014-11-17 12:09:55
dlaczego rozmówca z Wójtem, nie pozwala mu spokojnie wypowiedzieć zdania, tylko chamsko się wpierdala w każde słowo jak ostatnia ciota z zapałkami pod kościołem ? nie mówię,że jestem zwolennikiem wójta czy coś, ale trochę kultury i szacunku do rozmówcy, rozmawiasz z kolesiem którego nie szanujesz? to z nim nie rozmawiaj, a jak już z kimś rozmawiasz to go szanuj...
Od: ~radny (Gość) z dnia 2014-11-10 15:22:40
Wójt sprzedał tak tanio działke bo to była kula u nogi za nie całe 18 groszy za 1m2 korukcja
Od: ~gośc (Gość) z dnia 2014-11-04 15:34:04
mówi wielce panujący ,że nie wyjeżdża nigdzie dalej na wakacje - to błąd , bo został w dalekiej komunie którą zresztą sam nam stworzył i nie wie do czego mozna dążyc w XXI wieku..... Panie najjaśniejszy !!!! chodniki , toalety, kanalizacja, wodociagi to standart .......ale skoro od 24 lat sie siedzi na du..... w pałacowej wieży to sie nie wie ,że kurort letniskowy to kura znoszaca złote jaja , mam nadzieję ,że zjawi się jakiś królewicz lub królewna i uwolni jaśnie panujacego - by móc sie rozwijac zgodnie z panujacym standardem XXI W.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-11-04 14:40:22
Sam często jestem we Wieleniu tak więc mogę potwierdzić. Jest tam kort tenisowy, boisko do grania w koszykówkę. Jest "siłownia" urządzona na powietrzu. Jest ładna promenada... wszystko czysto i zadbane. Nie ma ludzi idealnych, idealnego Wójta... lecz ten nasz... uznać muszę, że on nawet nie jest mierny. Pan Waligóra jest po prostu złym wójtem marnującym nasze szanse i wykorzystującym swoją pozycję na przeciąganie zasiadania na stołku.
Od: ~letnik (Gość) z dnia 2014-11-04 14:23:04
Jestem w Sławie w Wieleniu i Boszkowie -Boszkowo ma najmniej inwestycji gminnych ale najwięcej prywatnych ewenement. Stwierdzenie kula u nogi pasuje do poziomu inteligencji wójta - przeciętniak powinien podpatrywać mądrzejszych Wójtów .
Od: ~boszkowiak (Gość) z dnia 2014-11-04 11:53:55
Radni też tak myślą o Boszkowie bez wyjątku -czytałem w gazecie ABC z 2012 r. co radny obiecywał zrobić na plaży PUDEŁKOWO /nowe pomosty,WC, zjeżdżalnie / i co nic owszem mamy parking na plaży - starosto zabrać dzierżawę tym nieudacznikom. Zobaczcie plaże prywatne . Czytałem tą awanturę o ten przetarg w Boszkowie - a teraz słucham wójta że jego nielegalne budowy w Boszkowie nie dotyczą a sprzedaż należących do Wojewody własnych gruntów bardzo -protesty, pisma , posłowie i jednomyślność radnych - wniosek jeden układy i koru.......
Od: ~gośc (Gość) z dnia 2014-11-04 11:44:50
druhu - gdyby remiza strażacka był w obrębie domu panujacego SW to miałbys drogę i jeszcze chodnik z kostki.............tu liczą się układy i znajomości a nie obiektywne potrzeby i bezpieczeństwo mieszkańców .............
Od: ~Obywatel GW (Gość) z dnia 2014-11-04 06:57:59
Admin zaprasza do odsłuchania wywiadu Pana Wójta. Ale tego bez "relanium" nie da się słuchać!
Od: ~druh osp wł-ce (Gość) z dnia 2014-11-03 22:20:18
Witam. Jestem ochotnikiem w osp już prawie 20 lat nie licząc kadry młodzieżowej od pewnego czasu coraz mniej jednak mnie łączy z naszą strażą ale dziwi mnie bardzo dlaczego tak dużo druhów jest tak bardzo wpatrzonych w "naszego" wójta. Być może za to że od 15 lat robi drogę dojazdową do remizy i jakoś tej drogi nie widać, a jest to raptem 150-200m, a może za to że nasza straż jest tak dofinansowana że niczego nie brakuje. Po drugie niektórzy z ochotników jeden z nich nawet kandyduje na radnego jadąc do remizy na alarm to ja rozumiem że należy się spieszyć, ale jedzie prywatnym autem przez osiedle gdzie nierzadko bawią się dzieci więc powinno się zwracać szczególną uwagę a nie zapierdalać (przepraszam za wyrażenie) na łeb na szyję. Pozdrawiam i życzę wygranej w wyborach.
Od: ~nieradny (Gość) z dnia 2014-11-03 18:55:45
Pamiętajcie tylko to co funkcjonuje cały rok - dlatego nigdy we Włoszakowicach nie będzie lodowiska, skateparku itp. a i tak bym się zastanowił czy potrzebne w takim razie są: szkoła, park, boisko sportowe- nie funkcjonują cały rok. Inwestować w markety i kościół!!! Ciekawe czy ma w domu ogrzewanie - przecież nie potrzebne jest przez cały rok. Pozdrawiam Pana Wójta:)
Od: ~wrocławiak (Gość) z dnia 2014-11-03 18:50:22
Czy ten człowiek słucha tego co mówi??? Boszkowo kulą u nogi!! Jeśli pan Wójt żyje z podatków firm które wymienił: Werner Kenkel, John i Hermes to może faktycznie dochody z Boszkowa to dla niego drobne pieniądze. Ja chętnie przejmę Boszkowo jeśli to dla niego taki kłopot. Widzę że ten człowiek nie potrafi wykorzystać tego co ma gmina czyli Boszkowa. Może warto się zastanowić nad odłączeniem Boszkowa od gminy Włoszakowice:) Mam nadzieję że ta kula u nogi pociągnie pana waligórę na dno - pamiętajcie za dwa tygodnie wybory!!!
Od: maloka z dnia 2014-11-03 16:51:52
plakac sie chce
Od: ~radny (Gość) z dnia 2014-11-03 15:55:45
Admin nie pozwól aby ten wywiad poszedł w świat ja już dostaje telefony czy to co słyszą to wójt Waligóra mówi - czy może parodia turystyki . Wójcie już dość !!! tylko my młodzi radni - nowi
Od: ~tytanik (Gość) z dnia 2014-11-03 15:38:03
Wójt jest kulą u nogi dla całej gminy a dla Boszkowa persona non......przeciętniak chłopek roztropek.
Od: ~tytanik (Gość) z dnia 2014-11-03 15:31:55
Stasiu spływaj z Boszkowa na tej 40-sto letniej łódce i sandałami z białymi skarpetkami do Wielichowa pozwól na nowoczesny rozwój gminy
Od: ~Max Kolanko (Gość) z dnia 2014-11-03 15:31:48
Adminku! Jak to możliwe, że o naszym władcy można znaleźć i powiedzieć tyle bzdur pod którymi się podpisał? Pan Stanisław W. wydaje się być studnią absurdów... która nie ma dna! Twoja misja nie dobiegła końca!
Od: ~boszkowiak (Gość) z dnia 2014-11-03 14:30:32
Tak na poważnie to ja myślę że ta wypowiedż jest czarnym snem pijanego wójta , co powiedzą radni prowadzący działalność w Boszkowie , SUŁKOWSKI i SADYBA to głupcy inwestujący w turystykę według WALIGÓRY MŁODZI do URN to należy zmienić
Od: ~stanley (Gość) z dnia 2014-11-03 12:49:32
nie wiem, nie rozumiem, dlaczego gmina nie wykorzystuje takich właśnie dóbr jak Boszkowo... Przecież właśnie na takich rzeczach w gminie można zarabiać świetne pieniądze... nie jedna gmina chciałaby mieć takie możliwości. wystarczy tylko usiąść, zastanowić się i poszukać sposobów jak wykorzystać Boszkowo do zarobku... może warto zainwestować na początku i spróbować powalczyć o Boszkowo, żeby później mieć z tego korzyści. ale łatwiej jest oddawać wszystko prywaciarzom niż samemu jakoś działać. Panie włodarzu. "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść" i chyba Pan już powinien pomyśleć o tym. starczy już złodziejstwa i kłamstw. W gminie brakuje progresu. Stoimy w miejscu... a nie, przepraszam, 20 metrów chodnika w miejscowościach gminnych - no fakt, ale sie rozwijamy (ironia!).

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Tematy z kategorii mało poważne, lecz ważne!
- Budżet gminy Włoszakowice za rok 2016.
- Respektowanie prawa w gminie Włoszakowice.
- Inwestycje w gminie Włoszakowice.
- Nieszczęśliwe zdarzenia na terenie gminy Włoszakowice.
- Spojrzenie na pracę samorządowców.
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook