18

Kandydaci na Radnych Gminy Włoszakowice K.W. Na Rzecz Rozwoju Gminy Włoszakowice


Kandydaci na Radnych Gminy Włoszakowice:

Okręg wyborczy nr. 1

Jakub Mąkowicz – wiek 35lat, wykształcenie wyższe-techniczne. Zamieszkały we Włoszakowicach, przedsiębiorca. Autor i twórca strony wloszakowice.org. Dwójka dzieci w wieku 8 oraz 1 roku.

Okręg wyborczy nr. 2

Joanna Rutkiewicz – wiek 34lata, Wykształcenie średnie- techniczne. Zamieszkała we Włoszakowicach. Trójka dzieci.

Okręg wyborczy nr. 3

Sylwia Wieszczeczyńska – wiek 43lata, wykształcenie średnie. Zamieszkała we Włoszakowicach, przedsiębiorca. Trójka dzieci w wieku 14, 13 oraz 5 lat.

Okręg wyborczy nr. 4

Damian Kaźmierczak – wiek 35lat, mechanik samochodowy. Zamieszkały we Włoszakowicach, przedsiębiorca. Ojciec 6 letniej dziewczynki.

Okręg wyborczy nr. 5

Roman Maluśki – wiek 62lata, wykształcenie średnie-techniczne. Zamieszkały we Włoszakowicach, przedsiębiorca. Ojciec dwóch dorosłych córek.

Okręg wyborczy nr. 6

Mateusz Bąk – wiek 34lata, wykształcenie średnie-techniczne. Zamieszkały w Dłużynie. Elektronik czynny zawodowo.

Okręg wyborczy nr. 8

Edyta Olejniczak – wiek 39lat, wykształcenie średnie- techniczne. Zamieszkała w Boszkowie, przedsiębiorca. Dwójka dzieci.

Okręg wyborczy nr. 9

Patryk Kaźmierczak – wiek 32lata, wykształcenie średnie-techniczne. Zamieszkały w Jezierzycach Kościelnych. Przedsiębiorca. Ojciec 3 letniej córki.

Okręg wyborczy nr. 10

Krzysztof Kasperski – wiek 27lat, wykształcenie wyższe-techniczne. Zamieszkały w Bukówcu Górnym. Przedsiębiorca.

Okręg wyborczy nr. 11

Zbysław Drożdżyński – wiek 42lata, wykształcenie wyższe-techniczne. Zamieszkały w Bukówcu Górnym. Przedsiębiorca oraz rolnik.

Okręg wyborczy nr. 12

Ernest Lipowy – wiek 35lat, z zawodu złotnik-jubiler. Zamieszkały w Bukówcu Górnym. Ojciec dwójki dzieci.

Okręg wyborczy nr. 14

Stefan Marcinkowski – wiek 56 lat, z zawodu budowlaniec. Zamieszkały w Krzycku Wielkim. Ojciec dwójki dorosłych dzieci.

TEKST DODANY 31.10.2014

Spotkanie z Juliuszem Mańczakiem w Bukówcu Górnym 28.10.2014

Wszystkim zainteresowanym spotkaniem, rozmową, pytaniami, sugestiami i radami w kierunku p. Juliusza Mańczaka podaję jego numer telefonu: 607783726


Komentarze
Od: Larry Flynt z dnia 2014-11-12 13:51:59
Kuba nie widzę problemu możemy się spotkać. Gdzie i kiedy zależy od Ciebie i dobrze by było jak pan Juliusz też by był. Pozdrawiam i życzę wygranej.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-11-11 08:00:29
Larry Flynt - chyba już za późno na organizowanie spotkań. Jeżeli chcesz... mogę (możemy) spotkać się mniej oficjalnie ;) Jesteśmy otwarci!
Od: ~Sylwia Wieszczeczyńska (Gość) z dnia 2014-11-11 07:58:54
Drodzy Państwo wybaczcie mi zwłokę z odpowiedzią ale jestem osobą która woli rozmawiać niż pisać ;-) Postanowiłam kandydować w tych wyborach do samorządu dlatego że oburza mnie to co dzieje się w naszym urzędzie. Uważam że jest to układ niejasnych decyzji. Chcę się dowiedzieć i wyjaśnić czy nie dochodzi do kradzieży ? Trzeba zrobić wszystko aby zapobiec dalszemu oszukiwaniu Naszej Społeczności. Jeżeli unikniemy podejrzanych działań których dopuszcza się obecny samorząd pieniędzy starczy na te wszystkie przedsięwzięcia które będziemy chcieli zrealizować . Starczy środków na przykład na stołówkę w szkole która kiedyś istniała i została zlikwidowana z niewiadomych przyczyń, nasze dzieci zasługują na to aby zdrowo się odżywiać. Znajdą się pieniądze na place zabaw dla naszych najmłodszych dzieci będzie można zrealizować wiele innych i potrzebnych dla naszej społeczności zadań. Drodzy Państwo pamiętajcie będzie gorzej jeśli zostaną ci sami ludzie w naszym Samorządzie, będziemy jako mieszkańcy Naszej Gminy ignorowani i sprowadzeni do roli służalczej. Apeluje do wszystkich mieszkańców naszej gminy idźcie 16 listopada do urn wyborczych liczymy na Wasze głosy a na pewno się na nas nie zawiedziecie, zrobimy wszystko aby żyło się Wam lepiej. Serdecznie pozdrawiam Sylwia Wieszczeczyńska
Od: Larry Flynt z dnia 2014-11-08 20:45:03
Popieram w całości bez skrzydeł. Mam jednak pytanie do pana Juliusza oraz kandydatów na radnych czy odbędzie się jeszcze spotkanie gdyż na dwa poprzednie nie mogłem przybyć a chętnie się spotkam z państwem
Od: Bez skrzydeł z dnia 2014-11-08 15:12:03
Dziękuję za odpowiedź Pani Joannie, Pani Edycie, Panu Juliuszowi za zachętę do głosowania i Tobie Adminie (chyba, że wolisz Jakubie ;p) Ale co z resztą kandydatów? Bo jako wyborca czuję się zlekceważony przez resztę osób kandydujących, w których to interesie, powinno być przedstawienie się jako osoby chętne i do kontaktu z obywatelami gminy i otwarcie mówiące o swoich celach i aspiracjach związanych z kandydowaniem.
Od: ~Mieszkaniec wolsztyńskiej (Gość) z dnia 2014-11-03 22:02:02
Panie Juliuszu mój głos na pewno otrzymacie zarówno pan jak i pani Rutkiewicz. Pozdrawiam i życzę sukcesów w wyborach.
Od: Juliusz Mańczak z dnia 2014-11-03 10:34:50
Do: Mieszkaniec ul. Wolsztyńskiej- proszę, idż głosować 16-tego listopada. Bez głosu ludzi takich jak ty nic się w tej gminie nie zmieni. Karny elektorat wójta wybierze jego ponownie i przez następne 4 lata będziemy widzieć jak marnowane są szanse na rozwój, nasze pieniądze marnotrawione na kampanię wyborczą i czytać psalmy pochwalne w "Naszym Jutrze". Stagnacja, rutyna i układy...
Od: ~Mieszkaniec wolsztyńskiej (Gość) z dnia 2014-11-01 21:11:21
Witam. Idąc dzisiaj na cmentarz doznałem szoku widząc w jaki sposób potraktowano plac zabaw za przedszkolem przy ul. Spokojnej. Płot rozebrany widać że sprzęt budowlany przy samych zabawkach przejeżdża na budowę hotelu pana P. Widać jak dba się o zdrowie i życie dzieci w naszej gminie. Kto na to pozwolił trzeba być całkowicie bezmyślnym idiotą żeby przedkładać interesy biznesmena nad bezpieczeństwo naszych dzieci. Panie Mańczak, Kuba oraz pani Joanno jest pani kandydatką z mojego okręgu zróbcie coś z tą patologią która powstała we włoszakowicach. Pozdrawiam
Od: Joanna Rutkiewicz z dnia 2014-10-31 12:09:04
Witam. W pełni zgadzam się z naszym programem wyborczym. Są też rzeczy na które chce szczególnie zwrócić uwagę...Wszelka pomoc dla naszych szkół. Edukacja naszych dzieci jest dla mnie najważniejsza. Musimy zapewnić im jak najlepsze warunki do tego aby ich wprowadzić do dorosłego życia. Wychowanie naszych dzieci nie można pozostawiać tylko dyrektorom i nauczycielom, my jako rodzice też w pełni musimy uczestniczyć w tym i jako radni naszej gminy musimy robić wszystko aby wspierać nasze gminne szkoły ekonomicznie i pod wszelkim innym względem. Nasze dzieci muszą bezpiecznie docierać do szkół. Tu myślę o strefie pod tzw. "małą szkołą" ale też i o chodnikach, szczególnie w moim wyborczym okręgu nr 2 przy ul. Wolności i ul. Wolsztyńskiej. Wiem, że wielu mieszkańców naszej gminy nie jest zadowolona z pomysłu wyłączania latarni na naszych ulicach po godz. 24. Mam nadzieję, że to zmienimy. W naszej gminie mieszkańcy muszą czuć się bezpiecznie jak i w dzień tak i w nocy. Jestem przekonana, że przy pełnym uczestnictwie mieszkańców naszej gminy w podejmowaniu i realizowaniu naszych oraz waszych pomysłów możemy zbudować przyjazną, nowoczesną i otwartą gminę. Dajmy sobie szansę na lepsze jutro. Zapraszam wszystkich na spotkania z nami oraz kandydatem na wójta p. Juliuszem Mańczakiem, odpowiemy na każde państwa pytania.
Od: ~ciekawy (Gość) z dnia 2014-10-30 13:53:48
Ci radni -kandydaci w mej ocenie stanowią większy przekrój społeczeństwa i więcej młodzieży , stara rada to rolnicy i nauczyciel. Jestem w wieku po 60 bez Vatu i myśl że stare pryki powinny dać miejsce młodym- bo kiedy jak nie teraz. Mój głos to MŁODZI -przedsiębiorcy i PRACOWICI
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-10-30 12:00:03
Ciekawy - To nie moja zasługa, wspierało mnie w tej sprawie Stowarzyszenie Obywatelskie "Watchdog". Jest to instytucja pożytku publicznego walcząca o jawność i jakość rządzenia. Chciałbym podkreślić, iż watchdog nie jest instytucją polityczną. Nie wspiera nas jako komitetu w wyborach. Nie pokazują, kto jest dobry a kto jest zły. Jednak nieustannie działają i pracują na rzecz celu jaki sobie obrali. Miałem możliwość skorzystać z ich pomocy i to zrobiłem. Bez nich nigdy nie udałoby mi się wyegzekwować prawa od naszego samorządu. Należy docenić istotę i wagę istnienia takich instytucji jak watchdog w dążeniu do demokratyzacji życia społecznego oraz poszanowania praw obywateli. Koledzy z watchdog'a - dziękuje Wam! www.siecobywatelska.pl
Od: ~ciekawy (Gość) z dnia 2014-10-30 11:34:53
To nasz Wójt przegrał sprawę z jednym adminem- a ma tylu prawników ? Teraz zacznie się babrać i mataczyć tak jak dotychczas - brawo admin !!!!
Od: ~Edyta Olejniczak (Gość) z dnia 2014-10-30 11:29:38
Witam Program wyborczy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Włoszakowic oddzwierciedla wszystkie cele z którymi się identyfikuje. moim zdaniem najwazniejsze dla Boszkowa i nie tylko .....to a) współpraca- kontakt z mieszkańcami ,spotkania ,zebrania których dotychczas nie było, danie mieszkańcom możliwosci wypowiedzenia się by wspólnie mogli uczestniczyc w życiu wioski i gminy, by mogli przedstawiac swoje potrzeby i by mógł ktos ich wysłuchac b) bezpieczeństwo - żyjemy w otoczeniu pięknych jezior, które co roku przyciągaja wielu turystów, mamy drogi , a brakuje chodników . Każdego dnia narażamy siebie i swoich bliskich na niebezpieczeństwo chodząc drogą powiatową , gdyz tylko w części wsi Boszkowo jest chodnik. W dzisiejszych czasach mówimy o budowaniu ścieżek rowerowych (które są potrzebne) a jeszcze brakuje chodników......również bezpieczeństwo to oświtlenie ulic nawet w godzinach nocnych ....... jak i ustawienie nowych lamp na pozostałych ulicach (Boszkowa - kolejowa , młyńska i wokół osady j.Wielkiego) c) rozwój - to między innymi nasze dzieci , brakuje w Boszkowie oraz w wielu innych wsiach placów zabaw dla dzieci. Place zabaw to zabawa, ruch i integracja dla dzieci ale również dla ich opiekunów, rodziców i dziadków. W XXI wieku troszcząc się o niż demograficzny należy w szczególnosci dbac o nasze pociechy - zależy to tylko od nas -dorosłych W dzisiejszych czasach mamy ogromne mozliwości, których nie wykorzystuje się , musimy się otworzyc na wspólpracę, rozmowę oraz kompromis tylko w taki sposób możemy coś zbudowac "ZGODA BUDUJE" ważne by budowac na PRAWDZIE I UCZCIWOSCI . Zapraszam na spotkania z kandydatem na wójta Juliuszem Mańczakiem oraz z kandydatami na radnych - odpowiemy na wszystkie Państwa pytania :)
Od: ~Jakub Mąkowicz (Gość) z dnia 2014-10-30 09:53:27
W sumie to powinienem się podpisać nie jako Admin a jako Jakub Mąkowicz :D Wybaczcie... kwestia przyzwyczajenia!
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-10-30 09:52:29
W encyklopedycznym skrócie? Postaram się! ;] No cóż... denerwuje mnie wszystko co absurdalne, patologiczne, zepsute. Ważna jest też dla mnie prawda i uczciwość. W odróżnieniu do p. Kuika nie uważam, że prawda jest tym w co uwierzą ludzie. Prawda jest po prostu prawdą. Chciałbym też zmienić to, że w naszej gminie ważne i istotne rzeczy są tajemnicą. Nie zamierzam też zgadzać się z tym, że gmina wykorzystuje fakt nieznajomości prawa przez mieszkańców naszej społeczności. Żaden prawnik nie pracuje dla radnych ani dla wójta - po to aby szkodzić ludziom, którzy płacą podatki i utrzymują urząd. Nie rozumiem też, dlaczego samorząd tak mało uwagi zwraca na wsparcie lokalnym przedsiębiorcom. Mamy Kenkla i wiele innych dużych, fajnych przedsiębiorstw, które powstały 10, 15, 20 lat temu. Od tego czasu nic się nie dzieje. Firmy zamiast inwestować we Włoszakowicach szukają wsparcia w gminach, które łase i chętne są na ich podatki. Czasy się zmieniają, gminy konkurują między sobą o inwestycje... a nasz samorząd śpi. Nasi przedsiębiorcy uciekają do innych gmin! Dlaczego? Dlaczego nasz samorząd o to nie dba? Nie mam zamiaru nikomu obiecywać chodników, dróg, kanalizacji czy też innych codziennych udogodnień. To są obowiązki gminy, ja jako radny będę się starał w najlepszy możliwy sposób te obowiązki wypełniać.
Od: ~zizu (Gość) z dnia 2014-10-29 21:54:08
Przyłaczam sie do Bez skrzydeł. Mysle że ta strona to dobra forma, by każdy z kandydatów napisł kilka słów o sobie i o tym czym sie chce zająć. bardzo mnie to ciekawi. Adminie, czuj sie zwolniony z tego obowiązku, choć własciwie, w takim encyklopedycznym skrócie :)
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-10-29 21:44:20
Ja też muszę odpowiadać? Myślałem, że przez tą stronę jestem otwarty niczym książka... i niczego więcej nie można się o mnie dowiedzieć... :))
Od: Bez skrzydeł z dnia 2014-10-29 21:36:53
Miło zobaczyć waszych kandydatów. Co nie zmienia faktu, że mam pytanie ;) Do nich (Ciebie również) wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć jakie cele wyznacza sobie każdy z kandydatów w związku z ich kandydaturą do rady gminy Włoszakowice. Jakie projekty, propozycje projektów, obejmujące całą gminę jak i ich (poszczególnych kandydatów/ kandydatek) okręgi wyborcze. Chciałbym by kandydat/kandydatka w paru zdaniach przedstawił/a z jakimi problemami boryka się lokalna społeczność i jakie inwestycje/zmiany powinny być poczynione w celu ich rozwiązania. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook