13

Boszkowo niczym pole bitwy! (ciąg dalszy)


W poście przedstawiam Wam pismo wysłane przez p. Johna do starosty leszczyńskiego. Tyczy się ona wspominanej przeze mnie sprawy w poprzednim poście omawiającym budowę chodnika, jak i przebudowę ulicy Dominickiej w Boszkowie. Jak widać, atmosfera nie wydaje się być przyjazna. Jednakże, najważniejsze jest to, że inwestycja w Boszkowie będzie się jednak toczyć!


Komentarze
Od: tubylec z dnia 2015-06-16 16:06:44
a tak jeszcze na marginesie Jonowa czy przypominacie sobie jak wyglądały ośrodki kupione przez Jona , zanim je postawił na nogi, przydały by się fotki np. SZATa- to były ruiny , które na pierwszy rzut oka lepiej było rozebrac niż , remontowac , on się tego podjął, zainwestował w nie własne pieniądze i teraz to wszystkich w oczy kuje , a spójrzcie na ośrodki były gazomet, wiatrak, metalplast na Dominickiej itp. gdzie jest wielu właścicieli - walą się , od lat nikt tam nic nie robi i to jest ta pozytywna wizytówka.............jak Boszkowską drogę zalało to John palety ludziom rozkładał by na pociąg mogli iśc w suchych butkach , jaki mógł miec w tym interes, to do wójcia należało , lecz na tym przykładzie widac kto lubi ludzi i z nimi sprzyja a kto ma ich w d...., Ośrodki gminne i miasta sprzedane , a może w odpowiednim czasie trzeba było w nie zainwestowac, by dzisiaj zbierał kokosy w pod**adłej Kuli U Nogi
Od: tubylec z dnia 2015-06-16 15:50:48
chodniki w gminie włoszakowice buduje się tylko we włoszakowicach tu się je zaczyna i tu się je kończy , natomiast boszkowo tzw. kula u nogi to o chodnikach od wielu lat marzą - tzn mieszkańcy i letnicy, czytajac tego bloga ludzie piszą ,iż w boszkowie wsi biegnie chodnik od sołtysa do byłego radnego i szczęśliwi Ci co po między nimi mieszkają , bo taki chodnik mają , reszcie mieszkańców to już tylko niewykoszone pobocze drogi musi wystarczyc i to tyko do czasu jak ich tam nie porozjeżdzaja, nawet przewodniczaca rady gminy tak stwierdziła ,że po co tam chodnik..........a może by tak sie wybrała pieszo na spacer z letniska do wsi boszkowa np. po szparagi, jajka to sama sprawdzi - a no a jak ona tam ma iśc skoro chodnika nie ma :) w Boszkowie -Letnisku wjeżdzając na ul. Dominicką po prawej stronie jest utworzony( tzw. przez wodza) chodnik tymczasowy który mógłby sie ciagnąc nawet do Dominic ale .......co na wysokości ośrodka Nadleśnictwa zakończoną tą inwestycję wiele lat temu i nie dokończono jej, a po tej stronie ul. nie trzeba by było nikomu odbierac ziemi , lecz było by to zbyt proste , więc postanowiono utopic kasę po drugiej lewej stronie ul.Dominickie by w efekcie poodbierac podatnikom ich grunty niby to w imieniu dobra publicznego.........Patrząc na te wszystkie pseudo inwestycje potwierdza sie fakt ,że włodasz i jego świta nie bywają w Boszkowie na ul. Dominickiej i nie wiedzą jak ruch tu przebiega, zrobiono obwodnicę do Boszkowa niby , a ona nie rozładowła sytuacji na drodze ,lecz pomogła tylko mieszkańcom Dominic,Boszkowo nadal jest zakorkowane , bez miejsc parkingowych , z beznadziejnym poboczem i tym tymczasowym chodnikiem który był strzałem w 10 lecz tylko w paru % z racji tego iż został niedokończony, a może efektem zakończenia przy nadleśnictwie w/w chodnika był konflikt z Nadleśnictwem.........................
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-05-27 11:17:53
Michał - zmieniasz lokalne stereotypy! Jeszcze troszkę a ludzie rzeczywiście uznają, że to nie wójt - zaś podatnicy budują drogi i chodniki! :) Będzie to katastrofą dla lokalnego samorządu!
Od: ~michał (Gość) z dnia 2015-05-26 23:28:40
Miejmy nadzieję że teraz już nic nie stoi na przeszkodzie żeby powstał ten chodnik-w końcu!!! (trochę czasu zajęło to gminie-pewnie dlatego że co wybory to nowy włodarz - żartowałem). p.s. do 'roztropnego' - ciekawe ile ty płacisz podatków i czy starczyłoby żebyś mógł korzystać z chodnika. Wyjaśniając w gminie jest kilka firm które dają zatrudnienie i płacą niemałe podatki m in. firma p. johna.
Od: ~radny (Gość) z dnia 2015-05-26 22:38:19
Tak było sprzedaliśmy 2.26 ha gruntu za 18 groszy /m2 wójt tak chciał
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-05-26 22:13:29
ooo! Dobrze pamiętałem! ;] http://wloszakowice.org/?module=post&id=67
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-05-26 22:10:41
Kiedyś słyszałem, że to nasz wójt sprzedawał grunty w Boszkowie za grosze (chyba 18groszy/metr). Nie był to z pewnością p. John. Jednak aby wystartować w takim gminnym przetargu, trzeba wiedzieć jak i kiedy w nim uczestniczyć. Chętnie sam bym kupił - i mam nadzieje, że to ja będę wiedział kiedy będzie ten przetarg - a nie TY! :))
Od: ~Idaman (Gość) z dnia 2015-05-26 21:54:35
Jak ja bym miał możliwość kupienia gruntu za 16gr od metra to bym był największym bossem w boszkowie. Czy ktoś mi sprzeda? Może Pan od sadyby?
Od: ~Roztropny (Gość) z dnia 2015-05-26 20:49:31
Panie John! Płać Pan dużo podatku! To Panu wybudują ten chodnik!
Od: ~Baran (Gość) z dnia 2015-05-26 16:26:13
Powstał poważny problem. Nikt nie chce być powodem niezrealizowania inwestycji! Wxligóra będzie musiał podjąć temat! I co teraz? W obozie wodza wdała się panika!
Od: ~Daniel (Gość) z dnia 2015-05-26 15:59:03
Z Jonem to ciekawa sprawa jest. Przez połowę ludzi w okolicy używany jest jak laleczka woodu, nad którą można się powyżywać w razie złego humorku. Jednak jak zapytasz delikwenta - co złego zrobił Jon? Odpowiedzi nie ma... lub słychać stwierdzenie - WYKUPIŁ BOSZKOWO I STWORZYŁ JONOWO. Każdy kto tak mówi, powinien raczej zapytać - nie dlaczego on to wszystko kupił, tylko kto i dlaczego mu to wszystko sprzedał. To że Jon działa w swoim interesie to chyba nic złego! A w kogo interesie działał nasz wójt pozbywając się majątku gminy? Jeżeli prywatna działalność uważana jest za przestępstwo - to powinni ją zdelegalizować. Wójt ma działać w naszym interesie. Jon ma działać... w swoim interesie i nikogo to nie powinno dziwić!
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-05-26 14:43:21
Haha - jak już ktoś się będzie pytał p. Waligóry na temat opinii odnośnie "pewnych ludzi" to niech się zapyta również o mnie! :)
Od: ~Max Kolanko (Gość) z dnia 2015-05-26 14:38:10
Dali by sobie panowie "po razie" to by było jeszcze ciekawiej! :) Nawiasem mówiąc, nie wiedziałem, że nasz szanowny, kochany, dobry, przyjazny p. wójt Waligóra z kimkolwiek toczy spory! To taki kochany człowiek!! Natomiast ten drugi pan, którego nazwiska boję się nawet wymienić - to istny potwór! Zapytajcie Waligóry - potwierdzi to bez chwili zastanowienia!

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook