5

Chyba mamy się czym pochwalić! :)


Najnowsze wydanie gazety ABC wspomina o inicjatywie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Włoszakowice odnośnie przeprowadzonych w tym roku zimowisk w Boszkowie. Staraliśmy się bardzo i udało się. Nie udałoby się bez pomocy sponsorów! Dziękujemy!

dodaj komentarz | czytaj więcej
9

"Zimowisko na letnisku - SADYBA"


W tym tygodniu odbywają się półzimowiska organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Włoszakowice. Wypoczynek dla dzieci realizowany jest poprzez OW Sadyba w Boszkowie.

dodaj komentarz | czytaj więcej
18

„Zimowisko na letnisku - Boszkowo”


Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Włoszakowice przy wsparciu wielu lokalnych podmiotów gospodarczych podjęło w tym roku inicjatywę zorganizowania „pół-zimowisk” na terenie naszego letniska – Boszkowo.  

dodaj komentarz | czytaj więcej
8

Waga jawności finansów gminy w życiu lokalnej społeczności.


Każdy z nas zdaje sobie sprawę z wagi jawności finansów wśród członków rodziny w życiu codziennym. Każda zdrowa rodzina, związek czy wspólnota ceni jawność wydatków z jednego ważnego powodu – jeżeli jest jawność, to jest rozsądek w wydatkowaniu środkami. Niejednokrotnie przychodzi nam pytać żony, ojca, matki czy dziecka „Na co wydałaś te pieniądze?”. Taka zdrowa koalicja między członkami rodziny prowadzić ma w rezultacie do zapewnienia maksimum rozsądku w rozporządzaniu środkami majątkowymi. Każde „ukryte” wydatki rzucają cień podejrzenia, że przeprowadzone one były nierozsądnie, samolubnie – po prostu głupio. Przecież jak się wydaje pieniądze mądrze i na rzeczy potrzebne – wcale nie trzeba tego ukrywać! 

dodaj komentarz | czytaj więcej
21

Rezygnacja Jakuba Mąkowicza ze stanowiska prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Włoszakowice


Dokument wklejony w post nie wymaga komentarza.

dodaj komentarz | czytaj więcej
40

Stowarzyszenie oraz jego cele i zadania.


Ostatnio z podziwem i niedowierzaniem przeglądałem strony internetowe i gazety czytając w nim o Stowarzyszeniu na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice. Dziwne jest to,  że z wieloma  rzeczami po prostu trudno mi się było zgodzić… Na stronie leszno24 wyczytałem nawet „Stowarzyszenie do walki z wiatrakami”. Czy aby na pewno? Reporterzy niestety często się mylą lub nie dokładają wystarczająco wysiłku aby dostarczyć nam prawdę,  co udowadnia zdjęcie główne zapożyczone z gazety ABC.

dodaj komentarz | czytaj więcej

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook