11

Powyborczych represji w gminie Włoszakowice czas start!


O tym, że każdy kto staje do szranek z p. Waligórą w dążeniu do zdobycia pozycji w gminie naraża się na powyborcze represje, wie każdy i nie dużo tutaj trzeba udowadniać. Jak nasz łaskawy włodarz da nam poznać, iż uczyniliśmy rzecz niewłaściwą wystawiając komitet wyborczy w wyborach samorządowych 2014? Dziś, czyli tydzień po wyborach wpłynęło zgłoszenie na policję odnośnie wywieszania plakatów wyborczach na słupach zarządzanych przez Zarząd Dróg Gminnych. Dziś, czyli w dniu, kiedy wszystkie plakaty wyborcze są od kilku dni ściągnięte. O dziwo problem ten nie występował przed wyborami. Kierownik Włoszakowickiego ZDG, p. Jerzy Michalski widział mnie nawet osobiście podczas zawieszania jednego z plakatów i nie zwrócił mi najmniejszej uwagi. Pan Stanisław Waligóra jak widać, chce abyśmy długo pamiętali i zrozumieli w końcu, że władza we Włoszakowicach należy do jego ugrupowania i do nikogo więcej. Nikt nie ma prawa się reklamować. Jedyne prawo do drukowania autoreklam na koszt gminy mają stronnicy p. Waligóry. Nic nie ma prawa się zmienić, nic nie ma prawa zaistnieć, nic nie ma prawa powstać. Tak już było... i podobno, niektórzy mówią... że już się skończyło ;) 

TEKST DODANY 25.11.2014

Zdjęcie zrobiłem dosłownie kilkanaście minut temu. Jak się okazuje, jeden z członków stowarzyszenia ma na swoim terenie, na swoim drzewie plakat umieszczony przez Gminę Włoszakowice. Gmina Włoszakowice nie ma pozwolenia na umieszczenie plakatu od nadzorcy obiektu. Jak się też okazuje, plakat promuję imprezę, która odbyła się 28 września, co za tym idzie - urząd gminy zaśmieca tereny gminy Włoszakowice. Dziwna jest podwójna moralność włodarza naszej gminy... co sądzicie? Mamy się zachowywać jak waligóra i zgłosić fakt umieszczania plakatów bez pozwolenia nadzorcy oraz fakt zaśmiecania gminy na policję?


Komentarze
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-11-26 21:13:40
Możliwe.... Co to jednak zmienia jeżeli chodzi o nienawistną postawę naszego waligóry?
Od: wloszakowice z dnia 2014-11-26 20:05:19
nie staje się do szranek tylko w szranki
Od: ~radna (Gość) z dnia 2014-11-25 21:36:31
Ale szuje my możemy !!! dziwie się tylko urzędnikom gminy że te dziwadła muszą znosić i jeszcze udawać jaki nasz pan jest "mundry'" Wielu po cichu ma dość tego dziwaka i gbura TE plakaty są jeszcz w innych miejscach- admin teraz widzę jak bardzo jesteś potrzebny naszj radzie.
Od: ~BB (Gość) z dnia 2014-11-25 16:54:05
Taką władzę i prawo do własnego zdania mamy wszyscy, więc należy to wykorzystać i wywalić te postkomunistyczne mordki i układy!! https://www.youtube.com/watch?v=HKggOIevYEs&list=UUrFx0KTUzpDQY2mkLWoIdyg
Od: ~BB (Gość) z dnia 2014-11-25 16:38:31
Obowiazuje w naszym kraju zasada domniemania niewinnosci. A w praktyce zarzuca sie wlodarzowi to i tamto, ale na wszystko są wręcz dowody lub po prostu sytuacja jest na tyle nie jasna, że wzbudza kontrowersje i w tym miejscu glos nalezy do gminy. Gmina nigdy tego glosu nie zabiera udzielajac rzeczowych odpowiedzi klarujacych dana sytuacje. Tlumaczenia sa zawsze pokretne i nigdy nie obalono stanowiska admina. Natomiast "gmina i niektorzy jej sympatycy" rzucaja oszczerstwa po ktore admin pewnie by sie nawet nie schylil. Mentalnosc dziecka. "Jak ja jestem glupi to Ty tez!" Argumenty totalnie bez pomkrycia! Rzucacie gównem w betonową ściane! Oby tak dalej to nastepne wybory nie beda potrzebowaly kampanii wyborczych.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-11-25 14:34:12
Zakładam, że Pytlikowi i Jagodzikowi zależało, żeby wygrał waligóra. Czy to znaczy, że oni teraz wszyscy razem kradną? Oskarżenia tego typu są poniżające i pasują do waligóry, który zieje nienawiścią do wszystkich, którzy mają inne zdanie. Nawet ja drogi "gościu" w oczach waligóry jestem przestępcą. Kolejne wypowiedzi w tym stylu będę moderował. Wszystkich przestępców POZAMYKAĆ! A uczciwych ludzi nie oskarżać tylko dlatego, że waligóra tak mówi!!
Od: ~gość (Gość) z dnia 2014-11-25 13:36:04
No ale plakaty na Wójta J.M jeszcze w tym tyg widziałam... jak sie naśmieciło to trzeba by było je sprzątnąć.... hmmm jak już piszecie całą prawde o wójcie to może napiszcie o waszych układach z P.J i B.P !!!!! i dlaczego tak im zależało aby J.M wygrał ...
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-11-25 12:26:50
W moim rozumieniu to taka perfidna próba zastraszenia. Gmina zgłosiła tą sprawę na policję, kiedy dowiedziała się, że prokuratura bada sprawę "wsparcia dla kandydata z ramienia KWW Obywatelskiego przez p. Knoll" w Krzycku Wielkim. Dodam, iż może to nie być ostatnia próba zastraszenia. Po wysłaniu zgłoszenia do prokuratury, p. Knoll uznał, że "otwarłem puszkę pandory". Jak dla mnie wygląda to na groźbę i zapowiedź kolejnych represji.
Od: ~zizu (Gość) z dnia 2014-11-25 11:21:20
Jest zwyczajnie żałosny i podły. Nic wiecej.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-11-25 11:02:06
Jest martwy przepis (nie stosowany w naszej gminie i w większości małych jak i dużych miejscowościach) o zakazie umiejscawiania reklam w nie przeznaczonych do tego miejscach. Są różne interpretacje tego przepisu, mówiące również, że plakaty wyborcze to nie reklamy. Stanisław Waligóra postanowił jednak za pieniądze wyborców dać nam nauczkę. Czy on jeszcze nie zrozumiał, że im bardziej stara się nas upodlić i zniszczyć to utwierdza nas w przekonaniu co do jego despotycznego podejścia do władzy?
Od: ~Obywatel GW (Gość) z dnia 2014-11-25 08:26:21
Nie bardzo rozumiem , co do tego ma Policja i w jaki sposób ma interweniować?! Chyba mają ważniejsze sprawy - ale być może się mylę

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Tematy z kategorii mało poważne, lecz ważne!
- Budżet gminy Włoszakowice za rok 2016.
- Respektowanie prawa w gminie Włoszakowice.
- Inwestycje w gminie Włoszakowice.
- Nieszczęśliwe zdarzenia na terenie gminy Włoszakowice.
- Spojrzenie na pracę samorządowców.
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook