21

Rezygnacja Jakuba Mąkowicza ze stanowiska prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Włoszakowice


Dokument wklejony w post nie wymaga komentarza.

                                                                                                                                                                                          Włoszakowice, dnia 15.02.214

 

 

Jakub Mąkowicz

64-140 Włoszakowice

ul.                                               

 

                                                           Do

                                                           Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju

                                                           Gminy Włoszakowice

 

 

Drodzy przyjaciele!

Przez miesiące wspólnej pracy na rzecz poprawy standardów działania Włoszakowickiego samorządu wiem jak trudne przed Stowarzyszeniem stoi zadanie. Czeka nas ciężka praca, którą przy obecnym nastawieniu do rozmów i dyskusji ze strony naszych Radnych oraz Wójta zaliczyć trzeba do kategorii pracy syzyfowej. Po czasie jaki z Wami spędziłem - wiem, że nie jest to zajęcie ani miłe, ani przyjemne, zaś wymagające sporo nakładu pracy i czasu zaś przy mizernych rezultatach dające małą satysfakcję. Samorząd zamiast starać się z nami rozmawiać, otwarcie przyznaje i okazuje nieskrytą wrogość wobec naszych działań, starań na rzecz rozwoju naszej gminy. Jest dla mnie rzeczą niepojętą dlaczego ludzie, którzy nas reprezentują, których wybraliśmy bronią się przed rozmową z osobami, które w zamyśle chcą tego samego co oni – dobra naszej gminy, bronią się przed wymianą zdań i argumentów. Więcej! Zamiast przyjaznej wymiany zdań, spotykamy się z ciągłymi poniżającymi nas atakami. Również i mnie dosięgła nienawiść i wrogość ze strony naszego samorządu. Dnia 6.02.2014 Wójt Gminy Włoszakowice za pośrednictwem Leszczyńskiej gazety ABC opublikował artykuł, który w sposób „pseudoanonimowy” wypowiadał się o mojej osobie. Pełen był on samosądu, oskarżeń bez pokrycia, teorii spiskowych, faktów, które nigdy w rzeczywistości nie miały miejsca. Dodatkowo artykuł jest na tyle dla mnie poniżający i druzgocący mój honor i dobre imię, iż trudno jest mi aktualny stan rzeczy przyjąć do codziennej rzeczywistości.

Nieprawdziwe i poniżające zarzuty Wójta Gminy Włoszakowice p. Stanisława Waligóry w kierunku mojej osoby mogą negatywnie wpłynąć na postrzeganie całego Stowarzyszenia. Jako osoba działająca społecznie i dla dobra gminy Włoszakowice nie mogę na to pozwolić. Wobec powyżej przedstawionych powodów uważam, że dalsze prowadzenie Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Włoszakowice przez moją osobę staje się niemożliwe i dlatego proszę Was o przyjęcie mojej rezygnacji z funkcji prezesa naszego Stowarzyszenia. Wiedzcie jednak, iż całym sercem jestem z Wami, możecie liczyć na moje wsparcie i pomoc zawsze kiedy będziecie jej potrzebowali. Moja decyzja jest nieodwołalna.

 

                                                                                                     Z wyrazami szacunku

                                                                                                     Jakub Mąkowicz


Komentarze
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-02-24 08:56:31
Admin informował, że ma zamiar zakończyć działalność strony na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi. Mówiłem o tym z pół roku temu. Teraz stwierdzam, że zmuszony jestem dłużej prowadzić tą stronę. Co najmniej do wyborów. Sprawa sądowa z Poznania (którą "przegrałem" - czyli Wójt za obelgi przepraszać nie musi - ja przegrałem tą sprawę? A może dobre obyczaje i kultura osobista?) odbyła się w październiku zeszłego roku. Dało się zauważyć, że z mniejszą determinacją prowadzę stronę? Myślę, że nie... bo to ani to nie było powodem rozpoczęcia działalności strony ani nie będzie powodem jej zamknięcia. T&K - ma rację. Gmina jest ładna - a raczej okolice pałacu Sułkowskich. Reszta gminy w mojej ocenie ma wiele do życzenia. Kilka absurdów? Biorąc pod uwagę jak Wójt odnosi się do tych absurdów i jak walczy z osobami, które te absurdy pokazują... trzeba zauważyć jedno... Akceptacje do absurdów nasz włodarz ma we krwi. Marysia - jestem po prostu zmęczony... odpocznę i wrócę z nowymi siłami :)
Od: T&k z dnia 2014-02-22 21:57:28
ponoć Admin przegrał sprawę w Poznaniu z Wójtem- wiec może dlatego odpuszcza ? Majdanu nie zrobimy i tyle , Wójt Wójtem, ale źle nie jest- gmina ładna , a że parę absurdów, to wszędzie się coś znajdzie
Od: ~marysia (Gość) z dnia 2014-02-22 21:19:04
Coraz mniej sie dzieje i niewiele będzie sie działo. Admin ma dość. Czuje że odpuszcza. I wcale sie nie dziwie.
Od: ~ziomek (Gość) z dnia 2014-02-22 21:16:25
Za długo nic tu się nie dzieje!To chyba cisza przed burzą!
Od: areks z dnia 2014-02-21 17:58:06
I to się nazywa mieć honor. Kuba jestem pełen podziwu.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-02-19 17:04:50
Marysia, masz rację. Nie powinniśmy zniżać się do poziomu Wójta. Czy mam siłę? Nie wiem. Zobaczymy.
Od: ~marysia (Gość) z dnia 2014-02-19 16:39:35
okręt tonie, orkiestra gra, ale to i ak nie uchroni przed pójściem na dno. Im wiecej taki wpisów jak Kici, tym szybciej zatonie. \chyba naprawde cos sie kończy. Admin masz jeszcze siłe? Ale nie na poziomie wójta.
Od: ~Max Kolanko (Gość) z dnia 2014-02-19 16:27:46
Myśle Kicia że nieistotne informacje podajesz w tym podaniu o prace.. O wymiarach zapomnialaś.!!.. No i czy łykasz!?
Od: ~Kicia (Gość) z dnia 2014-02-19 15:24:50
Do wójta- mam 25 lat. Skończyłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jestem wysoką ładną blondynką. Nie mam pracy. Zgadzam się na siedzenie pod biurkiem wzamian za etat. Mature zdałam terminowo i studia dzienne.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-02-19 15:12:04
No to tak jak myślałem. Temat z zakresu - mniej ważny/niepoważny ale ciekawy!
Od: ~Natasha (Gość) z dnia 2014-02-19 14:49:37
Admin. Ty chyba wspominasz o Wloszakowickiej aferze "rozporkowej". Nie tylko Clinton jak sie okazuje mial swoja MONIKĘ! Oberwal wtedy Wodz dosyc mocno. Ciekawe ze bez konsekwencji dla sprawcy co? Widocznie mial za co lac!
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-02-18 20:49:48
Słyszałem dziś, że kilka lat temu ktoś pobił Wójta na korcie tenisowym we Włoszakowicach. Ktoś wie o co poszło, jak i dlaczego? Podobno to ciekawa sprawa... Pan Kuik jej nie opisze... bo to nie w interesie Wójta... ale pogadać o tym sobie możemy ;)
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-02-18 20:47:22
Czy p. redaktor ma jaja? Pewnie ma... ale aktualnie pomaga Wójtowi w "polityce". Obrażono i poniżono mnie, osobiście mnie. To, że byłem prezesem automatycznie poniżało też stowarzyszenie. Nie mogłem do tego dopuścić. Może wójt tego nie zrozumie ale ludzie, którzy wiedzą co to honor to zrozumieją. Ja nie opuściłem stowarzyszenia... po prostu zrzekłem się roli prezesa. To tylko funkcja - nie dawała mi sławy ani władzy. Defacto - to, że będę zwykłym członkiem a nie prezesem nic nie zmieni. Jeżeli moja osoba jako "prezes" miała szkodzić - to wolę pracować w stowarzyszeniu jako zwykły członek. To nie znaczy, że będę pracował mniej lub gorzej. Jak to wójt odbierze? Nie wiem - niech sobie nawet myśli, że zwyciężył. Ja nie walczę z wójtem, ja walczę o normalność. Absurdów innymi absurdami nie zwalczę, jedyna skuteczna broń to normalność. Czy to dobra decyzja? Nie wiem tego... zobaczymy. Jedynym człowiekiem, który nigdy się nie myli, nigdy nie popełnia błędów, jest błyskotliwy, wspaniały, przystojny, mądry, inteligentny, wykształcony, sprawiedliwy, uczciwy, skromny a zarazem wspaniały to nasz Włodarz. Chciałbym kiedyś osiągnąć taki stan. Ale do tego potrzebne by mi były dwie cechy. Musiałbym przywyknąć do głoszenia kłamstw i musiałbym zacząć w te kłamstwa wierzyć.
Od: ~wolny (Gość) z dnia 2014-02-18 20:38:25
mimo że nie będziemy tego tak odbierać to wójt i tak się cieszy i ręce zaciera
Od: ~ziomek (Gość) z dnia 2014-02-18 19:05:52
Panu redaktorowi brakuje jaj żeby z tobą się spotkać!taka prawda Kuben nie inaczej.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-02-18 13:55:41
Tak tego nie odbierajcie. Ja nie przestaje działać, broń Boże, mam zamiar działać intensywniej. Nie chce po prostu aby samorząd w swoim stylu, który właśnie prezentuje wykorzystywał kłamstwa na szkodę stowarzyszenia. Rozmawiałem niedawno z pewnym człowiekiem, któremu opisałem aktualną sytuację, która mnie spotkała. Osoba ta stwierdziła, że mam do czynienia z cytuje: "KOMPLETNE DNO I PADLINOŻERCA". Kiedy jednak dodałem, że tu chodzi o Wójta - osoba zmieniła zdanie i stwierdziła - cytuje: "Nie nie... jeżeli to Wójt... to on jest usprawiedliwiony bo to POLITYK". Ja nie jestem politykiem.
Od: ~# (Gość) z dnia 2014-02-18 13:33:43
i znów wójt wygrał - kolejna wygrana na jego koncie, dopioł swego
Od: ~ (Gość) z dnia 2014-02-18 13:00:18
dlaczego robisz to czego chce wójt napewno zaciera ręce
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2014-02-18 12:28:39
Panie Kuik. Ja tak Panu pogratuluje jak się Pan zdecyduje ze mną spotkać.
Od: Jacek Kuik z dnia 2014-02-18 12:24:55
Adminie. Gratuluje meskiej decyzji

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook