0

Prokuratura na tropie użytkowników wloszakowice.org


Dziwicie się, że zablokowałem możliwość wypowiadania się komentarzem pod moimi postami?Zainteresowanym udostępniam wezwanie, które otrzymałem z Prokuratury Rejonowej w Lesznie.

[PLIK]

Nakazano mi udostępnienie danych dzięki którym możliwe jest dojście do informacji, kto jest autorem poniższego wpisu:

 

Od: ~obywatel (Gość) z dnia 2017-12-07 08:38:41
Jeśli dobrze pamiętam to Pan P.K już wcześniej był zamieszany w zamianę działek w naszej gminie.

 

Chodzi o komentarz pod tym postem: http://wloszakowice.org/index.php?module=post&id=255&category=17

Udzielając prokuraturze informacji jednocześnie zaprotestowałem przeciwko bezpodstawnemu niszczeniu anonimowości w internecie. Trudno bowiem znaleźć „przestępstwo” w zacytowanym powyżej komentarzu, zaś dane, które udostępniłem wskazują z całkiem dużym prawdopodobieństwem, że komentarz pod postem umieścił, któryś z pracowników Urzędu Gminy we Włoszakowicach. Nie ciężko się domyśleć, co zrobi z taką osobą Wójt Waligóra. Prokuratura staje się organem represji wobec ludzi myślących inaczej niż nasi samorządowcy a nie organem ścigania przestępców. W moim piśmie prosiłem aby prokuratura nie ulegała i nie stawała się narzędziem do karania ludzi, którzy mają odwagę mieć swoje zdanie, sprzeczne ze zdaniem samorządowców z Włoszakowic.

Prokuratura ustosunkowała się do mojego protestu, stwierdzając, iż na tym etapie postępowania „nie mają wyboru” oraz muszą podjąć wszelkie próby zlokalizowania oraz ujawnienia autora jednego z komentarzy na moim blogu. Aktualnie nie jest ważne czy autor złamał prawo czy też nie – najpierw trzeba go ujawnić. Pracownik prokuratury nie komentował w tej sytuacji ani nie dyskutował o prawie do anonimowości, wolności słowa czy też wolności wypowiedzi.

Dlatego też, zwracam się z gorącą prośbą do Pana „P.K” zacytowanego w powyższym komentarzu by nie mścił się na ludziach za to, że udało się udaremnić sprzedaż nieruchomości, która przebiegała ze stratą dla gminy Włoszakowice. Nikt nie chciał ani nie chce zarzucać Panu uczestnictwa w jakimkolwiek przestępstwie. Stwierdzałem po prostu i stwierdzam dalej, iż transakcja zbycia nieruchomości nr 53 we Włoszakowicach miała nastąpić z dużą dozą niegospodarności, którą zarzucam Wójtowi Waligórze, a nie Panu. O ile poczuł się Pan czymś urażony to proszę z pretensjami zwracać się do mnie a nie pomagać samorządowcom niszczyć ludzi, zwłaszcza, że osoba, którą próbuje Pan ujawnić może okazać się cennym pracownikiem UG Włoszakowice. To ja jestem autorem tego bloga oraz ja decyduje jakie komentarze pokazywane są pod moimi postami. Proszę nie doprowadzać do tragedii rodziny, której osoba lub osoby mogą zostać ukarane przez Wójta Waligórę za aktywne uczestnictwo w dyskusji na temat tego co się dzieje w gminie Włoszakowice.


Komentarze
Brak dodanych komentarzy

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook