5

Radio Elka informuje: Mieszkanka Włoszakowic z promilami do przedszkola po synka...


http://elka.pl/content/view/82223/80/

Mieszkanka Włoszakowic pojechała  samochodem do przedszkola po dziecko, mimo że wcześniej piła alkohol. Badanie alkomatem wykazało u niej 2 promile. 35-latka straciła prawo jazdy, odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Podczas powrotu z przedszkola do domu kobieta natknęła się na patrol policji. Funkcjonariusze zauważyli, że na fotelu pasażera w peugeocie stoi małe dziecko. Opierało sie o deskę rozdzielczą. Dzielnicowi zatrzymali pojazd do kontroli.

- Podczas wykonywania czynności mundurowi poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że miała ponad 2 promile alkoholu. 35-latka tłumaczyła funkcjonariuszom, że wracała z 4-letnim synkiem z przedszkola - powiedziała Monika Żymełka, rzecznik prasowy KMP w Lesznie.

Kobieta odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Grozi jej do 5 lat więzienia, co najmniej 3 letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysokie świadczenie pieniężne.

Ten przypadek pokazuje, że pomimo policyjnych apeli, medialnych komunikatów oraz prewencyjnych działań policji zmierzających do poprawy bezpieczeństwa na drodze, ciągle zdarzają się skrajnie nieodpowiedzialni kierowcy - zakończyła Żymełka. 


Komentarze
Od: ~El chico (Gość) z dnia 2016-12-06 12:09:12
Witam, napisze komentarz troszkę niezgodny z tematem, chciałbym podsunąć pomysł odnośnie strony, mianowicie jak widzimy tematów jest multum ale komentuje czy przegląda się te "najświeższe" zatem czy można ustawić stronę w ten sposób aby to najnowszy komentarz wybijał temat na pierwsze miejsce bo dla przykładu ktoś może dodać komentarz do dyskusji o wiatrakach a większość go nie przeczyta i nie odpowie bo zwyczajnie nie zauważy. Pozdrawiam i życzę Zdrowych radosnych świąt Bożego Narodzenia :)
Od: ~xs (Gość) z dnia 2016-12-05 10:07:04
Nie osądzajcie a nie zostaniecie osądzeni!!! Ta kobieta potrzebuje pomocy,alkoholizm to poważna choroba,mam nadzieję, że wyciągnie z tego wydarzenia wnioski i pójdzie na leczenie,szkoda.....dziecka
Od: ~xsiński (Gość) z dnia 2016-12-03 19:07:03
Kolesiostwo to mało powiedziane we Włoszakowicach w gminie do pracy to tylko rodzina może się dostać albo znajomi wodza a tak to zapomnij,wiec nikt tam sobie krzywdy raczej nie zrobi,reka rekę myje
Od: ~xxx (Gość) z dnia 2016-12-02 07:43:41
Gdzie były panie z przedszkola w czasie wydawania dziecka ? Chyba nie trudno zauważyć że ktoś jest w stanie nietrzeźwym, SKANDAL !!!! Ale to jest nasza włoszakowicka rzeczywistość, kolesiostwo.
Od: ~Strażak Sam (Gość) z dnia 2016-12-01 22:17:10
Oj nie dobrze się dzieje we Włoszakowicach

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook