6

Stanisław Waligóra w sądzie, wydział karny. Byłem tam świadkiem.


Tak jak wcześniej zapowiadałem... dziś byłem świadkiem w rozprawie sądowej (wydział karny) przeciwko p. Waligórze. Wcześniej opowiadałem o tym temacie pod postem z linku: http://wloszakowice.org/index.php?module=post&id=146 . Wspomniany post obrońca p. Waligóry przedstawił sędziemu... lecz chyba nie po to by promować tym samym oglądalność mojego bloga. Jako, iż coraz bardziej zaczynam się obawiać pomsty p. Waligóry za moją działalność... postanowię w niniejszym tekście nieco się ograniczyć. Wiem, że naszemu wójtowi nie żal publicznych pieniędzy by walczyć z ludźmi o odmiennej opinii. Nie wiedząc czego można się doczepić, „na wszelki wypadek” zakryłem część zdjęcia z wokandy (pomimo, iż wystawiona była do wglądu publicznego) Zresztą... co bym miał powiedzieć? O co mnie pytano – odpowiedziałem... wyrok sądu na pewno poznamy niebawem.

Może wspomnę o pewnym zabawnym dla mnie zdarzeniu. Przed salą rozpraw, gdy zainteresowani stali przed wejściem w szeregu przed wejściem (oskarżyciel, oskarżony i ich przedstawiciele) zdjęcie chciał im zrobić jakiś reporter. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić jakie media reprezentował, nie zdążyłem zapytać. Krótko po zrobieniu zdjęć kolega zaraz się ulotnił. W trakcie wykonywania zdjęcia, p. Waligóra obrócił się jako jedyny ze wszystkich do reportera tyłem. Jako, iż wyglądało to śmiesznie... a ja siedziałem po stronie, w którą obrócił się p. Waligóra, niezwłocznie wyciągnąłem aparat telefoniczny (z aparatem)... Niestety nie miałem szczęścia... nasz wójt stwierdził jednak, że woli pozować dla którejś z gazet (lub radia) niż dla wloszakowice.org i nagle odwrócił się na powrót!

Jak tylko będę coś wiedział o wyroku sądu... zaraz podzielę się tą informacją.


Komentarze
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-11-04 20:16:04
Odpowiadając "trybunie ludu" - nie wiem po jakiej stronie byłem świadkiem. Nigdzie to nie było określone, na wezwaniu nie było to nazwane. Żadna ze stron się ze mną nie kontaktowała... nikt ze mną nie rozmawiał. Dlaczego ja? Nie wiem... Jeden mnie nie lubi (Damian Małecki nie podał mi ręki jak wchodziłem do sądu) drugi mnie nienawidzi. Odpowiadałem na pytania sądu... i mówiłem to co wiedziałem i to co uważam za prawdę. Co uzna sąd? Nie wiem - zobaczymy. Ja jednak uważam, że nasz wójt próbuje wdrożyć u nas plan jak w bajce o gumisiach. Księciunio nigdy nie jest winny... a Tołdi zawsze ląduje z kopem w zadku. Taka kolej rzeczy... niestety nie tylko w bajkach.
Od: ~mocarz (Gość) z dnia 2015-11-04 18:35:18
Widać że Stasiu cierpi pomóżmy jemu tak jako i on pomaga - taki wstyd na cały powiat , może to przez te nawozy śtucze lub wiatraki już fiksuje
Od: ~trybun ludu (Gość) z dnia 2015-11-04 16:28:52
Jeżeli to wina pracownika to po co jechał do sądu. Ciekawe czy ktoś się przyzna" dobrowolnie" , trochę honoru i przyzwoitości - niewinny a tylu adwokatów . Ciekawe której strony był świadkiem ADMIN.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-11-04 13:13:35
Informacje prasowe na temat sprawy sądowej. http://elka.pl/content/view/77333/80/ Popatrzcie na minę p. Waligóry... który strasznie niekontent musiał odwrócić się w stronę reportera by nie trafić na zdjęcie wloszakowice.org :):)
Od: ~kierownik (Gość) z dnia 2015-11-04 11:05:10
A pozory stwarza nie nagannego obywatela a tu proszę w sądzie ,panie wójcie nie wstyd panu? ps.Mam nadzieję że zdążył się uczesać :)
Od: ~radny (Gość) z dnia 2015-11-04 10:02:16
Kolejny proces wójta ,ciekawe a na sesje 2 lata nie przychodzi . Obrońca bezpłatny bo z urzędu , stąd te wstydliwe zachowanie. Wstyd że taki prawy a po sądach się włóczy jak jakiś garkotłuk.

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Tematy z kategorii mało poważne, lecz ważne!
- Budżet gminy Włoszakowice za rok 2016.
- Respektowanie prawa w gminie Włoszakowice.
- Inwestycje w gminie Włoszakowice.
- Nieszczęśliwe zdarzenia na terenie gminy Włoszakowice.
- Spojrzenie na pracę samorządowców.
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook