7

Powstała pierwsza partia polityczna we Włoszakowicach!


Na sesji rady gminy, dnia 31.03.2015 we Włoszakowicach, w sali GOK, przewodnicząca rady gminy, zakomunikowała, iż we Włoszakowicach powstał „klub radnych” o nazwie „Samorządowcy mieszkańcom” (czy jakoś tak). Jest to swoista, pierwsza w historii Włoszakowic partia polityczna. Czemu ma służyć wspomniana instytucja w naszych realiach? Trudno powiedzieć... myślę, iż najważniejszym powodem jest to, że radni z ramienia p. Waligóry będą otwarcie mogli się wspólnie spotykać, knuć, planować głosowania, przebieg rady gminy, postępowanie i przyszłe działania. Czy coś to zmieni? W mojej ocenie nie... wręcz przeciwnie. Zalegalizowany zostanie układ – który i tak istniał, lecz nieoficjalnie. Radni nie będą nas musieli więcej karmić słówkami o suwerenności ich własnego zdania, gdyż, jak wiadomo, decyzję podejmuje partia! Kto ma zaś najwyższą władzę w partii? Tłumaczyć chyba nie trzeba.

 

Jeszcze niedawno (rok temu), przewodnicząca rady gminy, broniła swoich kolegów mówiąc „radni nie są politykami”. Być może, są gminy, w których takie stwierdzenie byłoby prawdą. W większości jednak, grupa „przy władzy” lubi trzymać kierownicę dla swoich wspólnych korzyści.


Komentarze
Od: ~gośc (Gość) z dnia 2015-05-07 20:47:09
A ciekawe czy Adminie słyszałeś o licznych włamaniach do domków letniskowych w boszkowie -lotnisku i ciekawe czy letnicy wiedzą że w ramach oszczędności gminy gasi światła w nocy by złodzieje byli bezpieczniejsi :-) a nie ich dobytki za które płacą podatki i to nie małe!!!!
Od: ~gośc (Gość) z dnia 2015-05-07 20:40:04
Ostatnia V sesja rady gminy, to niezwykłe widowisko, przewodnicząca nie widzi różnicy po między wiatrakami a fotowoltaiką i nie zna się na temacie a zabiera głos i głosuje nie znając tematu, obciach, cała rada z wyjątkiem p.Krzysztofa i zbysława to mafia która żywcem zakopujeje wyborców, mam cichą nadzieję że są świadomi swoich czynów za które może później ale bekną.... A ludziom otworzą się oczy 👀 tylko żeby nie było za późno, ustanowienie strefy ochronnej wód gruntowych zrobiono po cichu i bardzo to boli ludzi bo nie byli świadomi że coś z ich gruntami się dzieje, a z wiatrakami będzie podobnie z tą różnicą że w całej radzie gminy tylko jest 2 radnych którzy do końca walczą o dobro ludzi, mieszkańców, wyborców, tylko ich interesuje cała gmina, porządek, chodniki które reszcie nie są potrzebne, żenada bez żadnych pytań, rozmów, dyskusji podnoszą paluszki
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-05-06 22:38:04
Wczasowicze po prostu nie znają PRAWDY! :) Trzeba im prenumeratę lokalnych pisemek załatwić!
Od: ~radny (Gość) z dnia 2015-05-06 21:58:26
Dziwne a taką mają dobrą prase w propagandówce NASZ JUTRO - same sukcesy i podziękoania dla wuja . Wczasowicze są po poprostu obiektywni .
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-05-06 19:49:39
Politycy nie czują wstydu, politycy czują kasę!
Od: ~gośc (Gość) z dnia 2015-05-06 10:06:03
na miejscu włoszakowickiej władzy ze wstydu bym się spalił czytajac opinie na stronie elki odnośnie przejęcia plaży pudełkowo itp
Od: ~kali (Gość) z dnia 2015-05-05 07:22:05
Zobaczcie komentarze na elka.pl o plazy w Boszkowie "same pozytywy o gminie ??????

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook