9

Nie ma pracy dla p. Piwońskiego w urzędzie gminy we Włoszakowicach!


 

 

 

 

 Szanowni Państwo radni gminy Włoszakowice.

 

Zwracam się do Państwa z uprzejmym wnioskiem (z art. 241 KPA) o przywrócenie ciągłości prowadzenia sesji rady gminy Włoszakowice w zgodzie z prawdą oraz rzeczywistością. Wniosek tyczy się wypowiedzi sekretarz UG Włoszakowice z dnia 30.12.2014, gdzie podczas sesji rady gminy w sposób upokarzający wypowiedziano się na temat ustępującego z pozycji starosty leszczyńskiego p. Piwońskiego. Na sesji stwierdzono, iż p. Piwoński ubiegał się o pracę w gminie. Na pierwszy rzut oka sposób prezentacji owej „nowiny” wydał mi się niewiarygodny oraz wynikał z chęci poniżenia osoby, która miała „trudne” kontakty z p. Stanisławem Waligórą. Dlatego też, postanowiłem sprawdzić czy wójt gminy Włoszakowice nie wykorzystał powagi sesji rady gminy dla zdyskredytowania osoby p. Piwońskiego. Chęć sprawdzenia i potwierdzenia faktów, przedstawianych przez p. Waligórę wynikała również z chęci zaprotestowania przeciwko używania sesji rady gminy do prezentowania niewiarygodnych, niepotwierdzonych i upokarzających osoby trzecie plotek.

Po kontakcie z p. Piwońskim stwierdzam co następuje:

- p. Piwoński zaprzecza, iż kiedykolwiek składał czy składa ofertę czy wniosek o pracę w urzędzie gminy Włoszakowice. Jak stwierdza, jedyna funkcja w naszym urzędzie gminy, która by mogła go interesować jest zajęta.

-p. Piwoński uznaje po obejrzeniu filmu z sesji, iż sposób przedstawienia informacji przez jakąś osobę w imieniu wójta o jego „rzekomym” wnioskowaniu o pracę w gminie Włoszakowice był dla niego upokarzający.

 

Drodzy Państwo radni. Jako mieszkaniec gminy Włoszakowice, protestuje przeciwko używaniu i prezentowaniu na sesji rady gminy informacji nieprawdziwych. Kontynuacja takich praktyk prowadzić w efekcie może do uniewiarygodnienia działań rady gminy a samą gminę wystawić na publiczne pośmiewisko.

Szanowni Państwo radni. Proszę nie odbierać mojego wniosku jako ostrą krytykę, lecz po prostu zwrócenie uwagi na błąd jaki Państwo popełnili. Jak słusznie zwracał uwagę p. radny Jagodzik, błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi. Takie stwierdzenie jest bardzo dobrym choć pierwszym krokiem jakie winni Państwo czynić jako rada gminy Włoszakowice. Drugim powinna być umiejętność przyznawania się do błędów. Nadchodzi okres świąt Wielkanocnych. Jest to okres w który warto wykorzystać by wybaczać bliźnim. Warto również wykorzystać święta, by pozwolić bliźnim wybaczyć również sobie. Z tego właśnie powodu wnioskuje również o wystosowanie oficjalnych przeprosin w kierunku p. Piwońskiego ze strony rady gminy, za upokarzające treści prezentowane podczas sesji rady gminy.

 

Z wyrazami szacunku

Jakub Mąkowicz


Komentarze
Od: ~admin (Gość) z dnia 2015-04-06 16:38:03
Rzucasz kamienie zza węgła. Zarzucasz Piwońskiemu kłamstwo w sposób anonimowy. Boisz się nawet wypowiedzieć jego nazwisko. Dlaczego? Ja nie wiem kto mówi prawdę. Wiem, że oboje tych Panów to politycy. Zapewne często i jeden i drugi mówi coś, co dalekie jest od prawdy a jest po prostu tym co chce usłyszeć publika. Po co jednak mówić o tej sytuacji na sesji rady gminy, nawet jeżeli to jest prawda? Czy nie widzisz tutaj złośliwości, pogardy, nienawiści? Wójt mówił o tym na sesji rady gminy, bo to istotna informacja? Czy na prawdę uważasz, że człowiek majętny zatrudniał by się u Waligóry? Jaka to ambicja pracować pod takim człowiekiem?
Od: ~mieszkaniec (Gość) z dnia 2015-04-06 15:44:06
Znam jednego i drugiego, ale jestem pewien, że KBP nie mówi prawdy.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-04-01 09:46:46
Larry, po co? Jaki w tym cel? Trudno odpowiedzieć... niektórzy twierdzą, że to głupota przez wielkie "G". Ja zaś uważam, że to po prostu brudna polityka. W takiej polityce trudno doszukiwać się prawdy, honoru i uczciwości. Jestem w stanie zaakceptować, jeżeli polityk obrzuca innego polityka błotem. Widząc błoto rzucone przez p. Waligórę w kierunku p. Piwońskiego, potraktowałbym to obojętnie i uznał na porządku dziennym jako "normalność". Jednakże, smutną prawdą jest to, że nasz wójt swoje polityczne zabiegi stosuje nie tylko przeciw politykom, lecz również przeciwko zwykłym mieszkańcom włoszakowic, którzy nie zgadzają się z jego decyzjami. Dlatego właśnie postanowiłem podnieść protest.
Od: Larry Flynt z dnia 2015-03-31 21:33:04
To było do przewidzenia, że p. Piwoński się nie skompromituje w ten sposób żeby przyjść do waligury z zapytaniem o pracę. Przez tyle lat wójt mu zaszedł za skórę a teraz by miał się przed nim płaszczyć to od samego początku można było włożyć między książki SF. Jedno mnie tylko ciekawi co wójt i jego parobki chcieli tą propagandą uzyskać i jaki mieli w tym cel.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-03-31 09:14:14
Nela - jeżeli chodzi o nielegalny pobór prądu w urzędzie przez Zbysława... to były to koszty wartości niecałego grosza :) A jeżeli chodzi o plotki wyczytywane na sesji rady gminy... ośmieszają się. Najgorsze w tym jest, że cała gmina staje się wtedy pośmiewiskiem. Mam nadzieje, że przestaną. Postem nie miałem zamiaru bronić p. Piwońskiego -> po prostu... to nie pierwszy raz jak radni pomagają wójtowi załatwiać sprawy w taki sposób. Zapytam może p. przewodniczącą - taką prawdę chcecie pokazywać?
Od: ~nela (Gość) z dnia 2015-03-31 07:35:41
Jakim głupcem staje się ten kto na sesji czyta te spreparowane pierdoły, a przewodnicząca nie reaguje mając obok prawnika po prostu lubi pierdoły . Druga osoba pisze a przewodnicząca podpisuje świstek do wójta o nielegalnym poborze energii w kwocie 4,23 grosza te panie są bardzo czułe na nadużycia oczywiście zależy czy jest to swój mierny czy niewygodny nowy. Jakoś o tej ziemi sprzedanej za 18 gr/m2 w Boszkowie milczą bo to zrobił swojak.
Od: ~Admin (Gość) z dnia 2015-03-30 20:18:59
Kiedy to usłyszałem "nowinę", że p. Piwoński starał się o pracę u p. Waligóry... od razu uznałem to za absurd i kpinę z powagi sesji rady gminy. Kolejnym krokiem było ewentualnie stwierdzenie, że prezes Gazpromu najpierw starał się o robotę w UG Włoszakowice... lecz Waligóra go odtrącił dlatego przyjął marne stanowisko u Putina. Jak można wierzyć w takie bzdury? A do "radny" - p. Waligóra miałby się przyznać do winy? Prędzej słońce zczernieje... a oceany zamarzną! ;]
Od: ~max kolanko (Gość) z dnia 2015-03-30 19:43:47
Jasnie Oswiecony Pan SW poszedl hurtem po bandzie. Zrobil idiote nie tylko z siebie ale tez z radnych. Mysle jednak iz radni wojta obetra twarz z blota i dalej beda sie usmiechac i klaskac wielkiemu SZU!
Od: ~radny (Gość) z dnia 2015-03-30 16:54:51
Znając wójta jako człowieka niezwykle honorowego i prawego liczę że przeprosi p. Piwońskiego w imieniu własnym ,radnych i tej bardzo jemu bliskiej i uległej pani co czytała tą bzdurę . Admin słyszałem iż wycofano z sesji wolne głosy i wnioski dla wyborców chyba to jest 1 kwiecień lub tobie zamknięto " kalafe". CO Z tym prądem p. Drożdżyńskiego , nie będę mógł się zapytać o tą afere.

Kategorie

- ZABYTKOWY KOMPLEKS PAŁACOWY - ZBARZEWO!
- Absurdy z Włoszakowic
- Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Włoszakowice
- Wydarzenia kulturalne.
- Inicjatywa Społeczna w gminie Włoszakowice.
- Włoszakowickie cuda natury.
- Ciekawe informacje dotyczące gminy Włoszakowice.
- Wybory samorządowe 2018.

Twój profil

Jeżeli posiadasz konto na naszym blogu Zaloguj się lub utwórz Nowy profil

Ostatnio zarejestrowani

- mike98
- GBrozavetrov
- Brerretymaf
- 667274635
- 2.3 Quad 4 OHC

Facebook